Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kędzierzyn-Koźle – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kędzierzyn-Koźle zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kędzierzyn-Koźle jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kędzierzyn-Koźle uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Kędzierzyn-Koźle.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, żeby otrzymać wycenę domu Kędzierzyn-Koźle na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kędzierzyn-Koźle ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż programy do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie masz indywidualną wycenę mieszkania Kędzierzyn-Koźle, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Kędzierzyn-Koźle ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Kędzierzyn-Koźle, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Kędzierzyn-Koźle – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Kędzierzyn-Koźle a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kędzierzyn-Koźle jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Kędzierzyn-Koźle zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kędzierzyn-Koźle możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button