Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sokółka – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sokółka zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Sokółka jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sokółka zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Sokółka.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Sokółka w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sokółka wyliczona jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości domu? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę domów Sokółka, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Sokółka ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Sokółka, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i wiele osób decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Sokółka – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Sokółka i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Sokółka stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Sokółka ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy całe dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Sokółka możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button