Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Golina – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Golina określają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Golina jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Golina zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź przelewem już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Golina.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Golina w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel lub lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Golina kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domów może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Golina, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Golina sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Golina, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez biegłego i część osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Golina – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Golina a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Golina jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Golina musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Golina masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button