Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Izbica Kujawska – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Izbica Kujawska zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Izbica Kujawska jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Izbica Kujawska zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Izbica Kujawska.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Izbica Kujawska na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Izbica Kujawska kalkulowana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Izbica Kujawska, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Izbica Kujawska przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Izbica Kujawska, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Izbica Kujawska – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Izbica Kujawska i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Izbica Kujawska stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Izbica Kujawska musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Izbica Kujawska masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button