Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krobia – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Krobia wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Krobia jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Krobia zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Krobia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Krobia w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krobia kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania ceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Krobia, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Krobia przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Krobia, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Krobia – przeglądnięcie ofert?

Najprostszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Krobia i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Krobia stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Krobia musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Krobia masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button