Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pasłęk – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pasłęk zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pasłęk jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pasłęk uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz do ręki albo na konto od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Pasłęk.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Pasłęk na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Pasłęk określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz indywidualną wycenę nieruchomości Pasłęk, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Pasłęk ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pasłęk, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez biegłego i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Pasłęk – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Pasłęk i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Pasłęk jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Pasłęk posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Pasłęk masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button