Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Halinów – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Halinów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Halinów jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Halinów mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele przystają na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Halinów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Halinów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym na drodze odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Halinów ustalana jest na bazie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wartości domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę domów Halinów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Halinów przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Halinów, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Halinów – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Halinów a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Halinów stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Halinów ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś propozycji czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Halinów masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button