Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczytna – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szczytna zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Szczytna jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Szczytna mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Szczytna.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Szczytna na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szczytna kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkania Szczytna, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Szczytna przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Szczytna, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Szczytna – przegląd ogłoszeń?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Szczytna a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Szczytna zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Szczytna ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Szczytna masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button