Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Malbork – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Malbork wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Malbork jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Malbork mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Malbork.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Malbork na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w ramach spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Malbork określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domów Malbork, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Malbork sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Malbork, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Malbork – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Malbork i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Malbork jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domów Malbork zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Malbork masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button