Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Przedecz – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Przedecz wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Przedecz jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Przedecz zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Przedecz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Przedecz na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Przedecz ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Przedecz, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Przedecz przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Przedecz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Przedecz – przejrzenie ofert?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Przedecz i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Przedecz jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Przedecz musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też wszystkie 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Przedecz masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button