Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mogielnica – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mogielnica określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mogielnica jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mogielnica zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Mogielnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Mogielnica w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Mogielnica ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Mogielnica, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Mogielnica sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Mogielnica, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Mogielnica – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Mogielnica a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Mogielnica jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Mogielnica musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Mogielnica masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button