Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Młynary – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Młynary zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Młynary jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Młynary zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Młynary.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Młynary na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Młynary określana jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie zawsze jest właściwa bo programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Młynary, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Młynary ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Młynary, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Młynary – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Należy jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Młynary a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Młynary jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domów Młynary musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Młynary możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button