Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zduny – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zduny zawierają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Zduny jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zduny mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Zduny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, aby dostać wycenę domu Zduny w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w drodze dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zduny kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna z racji tego, że narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Zduny, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Zduny przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Zduny, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Zduny – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Zduny a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Zduny stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Zduny zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy też wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Zduny masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button