Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tychy – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Tychy określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Tychy jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tychy uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele przystają na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Tychy.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Tychy w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w drodze spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tychy wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domu może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domu Tychy, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Tychy ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Tychy, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Tychy – analiza ofert?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Tychy i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tychy jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Tychy musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy całe dziesięć oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę domu Tychy możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button