Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prószków – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Prószków określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Prószków jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Prószków zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Prószków.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Prószków na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Prószków kalkulowana jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Prószków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Prószków ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Prószków, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Prószków – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Prószków a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Prószków stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domu Prószków musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Prószków możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button