Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Miłomłyn – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Miłomłyn wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Miłomłyn jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Miłomłyn uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Miłomłyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Miłomłyn na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Miłomłyn określana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do określania ceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie zawsze jest miarodajna z uwagi na to, iż programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Miłomłyn, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Miłomłyn sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Miłomłyn, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Miłomłyn – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Miłomłyn a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Miłomłyn jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Miłomłyn posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Miłomłyn masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button