Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kazimierza Wielka – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kazimierza Wielka określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kazimierza Wielka jest za mało korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kazimierza Wielka zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Kazimierza Wielka.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Kazimierza Wielka na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kazimierza Wielka wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna bo narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domów Kazimierza Wielka, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Kazimierza Wielka prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Kazimierza Wielka, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Kazimierza Wielka – analiza ofert?

Popularnym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Kazimierza Wielka i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kazimierza Wielka jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Kazimierza Wielka ma gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Kazimierza Wielka masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button