Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łowicz – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łowicz zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Łowicz jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łowicz uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Łowicz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, by dostać wycenę mieszkania Łowicz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łowicz określana jest po analizie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz indywidualną wycenę domów Łowicz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Łowicz przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Łowicz, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Łowicz – analiza ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Łowicz a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Łowicz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Łowicz musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Łowicz masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button