Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Byczyna – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Byczyna wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Byczyna jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Byczyna mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Byczyna.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Byczyna w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Byczyna wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Byczyna, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Byczyna sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Byczyna, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Byczyna – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Byczyna a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Byczyna zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Byczyna ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też całe 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Byczyna możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button