Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bytów – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Bytów określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Bytów jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bytów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Bytów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Bytów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bytów ustalana jest po analizie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest miarodajna z racji tego, iż narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Bytów, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Bytów przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Bytów, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domu generuje duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Bytów – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Bytów i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bytów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domu Bytów musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Bytów masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button