Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łaziska Górne – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łaziska Górne zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Łaziska Górne jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Łaziska Górne uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi przy nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Łaziska Górne.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Łaziska Górne na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Łaziska Górne wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Łaziska Górne, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Łaziska Górne ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Łaziska Górne, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Łaziska Górne – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Łaziska Górne i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Łaziska Górne stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Łaziska Górne musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Łaziska Górne masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button