Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mikołajki – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mikołajki wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mikołajki jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Mikołajki uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Mikołajki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Mikołajki w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Mikołajki wyliczona jest na bazie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domów Mikołajki, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Mikołajki prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Mikołajki, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Mikołajki – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Mikołajki a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Mikołajki jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Mikołajki musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Mikołajki możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button