Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Alwernia – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Alwernia wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Alwernia jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Alwernia zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Alwernia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Alwernia w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Alwernia kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Alwernia, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Alwernia prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Alwernia, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu generuje duży koszt, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Alwernia – analiza ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Alwernia a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Alwernia stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkań Alwernia ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Alwernia możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button