Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wysoka – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wysoka wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Wysoka jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wysoka uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający przystają na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Wysoka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Wysoka na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wysoka ustalana jest na bazie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie masz adekwatną wycenę nieruchomości Wysoka, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wysoka przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Wysoka, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i część oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Wysoka – przegląd ogłoszeń?

Popularnym sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Wysoka i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wysoka jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domów Wysoka musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś propozycję czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Wysoka możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button