Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Twardogóra – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Twardogóra zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Twardogóra jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Twardogóra zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Twardogóra.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę domu Twardogóra w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Twardogóra wyliczona jest w oparciu o 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie w każdym razie jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Twardogóra, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę nieruchomości Twardogóra sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Twardogóra, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Twardogóra – przejrzenie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Twardogóra i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Twardogóra zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Twardogóra musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś ofertę czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Twardogóra masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button