Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Przysucha – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Przysucha wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Przysucha jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Przysucha mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji między stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Przysucha.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Przysucha w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Przysucha określana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być za wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę nieruchomości Przysucha, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Przysucha prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Przysucha, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Przysucha – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie małe bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Przysucha i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Przysucha zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Przysucha posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Przysucha masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button