Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sompolno – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sompolno określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Sompolno jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sompolno zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Sompolno.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę domu Sompolno w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sompolno ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Sompolno, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Sompolno przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Sompolno, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Sompolno – przegląd ofert?

Szybkim rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Sompolno i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Sompolno zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Sompolno musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Sompolno możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button