Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wolbórz – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wolbórz określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wolbórz jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wolbórz mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Wolbórz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Wolbórz na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wolbórz wyliczona jest po analizie dziesiątki różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie zawsze jest rzetelna gdyż programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Wolbórz, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Wolbórz ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Wolbórz, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się na to. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Wolbórz – przeanalizowanie ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Wolbórz a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wolbórz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Wolbórz musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Wolbórz możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button