Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Siemianowice Śląskie – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Siemianowice Śląskie określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Siemianowice Śląskie jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Siemianowice Śląskie zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Siemianowice Śląskie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Siemianowice Śląskie na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Siemianowice Śląskie określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie zawsze jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkań Siemianowice Śląskie, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Siemianowice Śląskie sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Siemianowice Śląskie, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i wiele osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Siemianowice Śląskie – przegląd ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Siemianowice Śląskie i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Siemianowice Śląskie stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Siemianowice Śląskie musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Siemianowice Śląskie możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button