Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sławków – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sławków określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Sławków jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sławków zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką lub przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Sławków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Sławków w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Sławków ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna z racji tego, że przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Sławków, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Sławków przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Sławków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Sławków – porównanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Sławków i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Sławków stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Sławków musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Sławków możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button