Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kolonowskie – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kolonowskie wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kolonowskie jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kolonowskie zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a należności otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Kolonowskie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Kolonowskie w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; były posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w drodze spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kolonowskie wyliczona jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna gdyż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Kolonowskie, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkań Kolonowskie sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Kolonowskie, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Kolonowskie – porównanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Kolonowskie a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kolonowskie stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Kolonowskie ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kolonowskie masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button