Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rabka-Zdrój – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rabka-Zdrój określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rabka-Zdrój jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Rabka-Zdrój uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Rabka-Zdrój.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Rabka-Zdrój w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Rabka-Zdrój ustalana jest na bazie 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Rabka-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Rabka-Zdrój sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Rabka-Zdrój, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Rabka-Zdrój – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Rabka-Zdrój i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Rabka-Zdrój jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Rabka-Zdrój musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Rabka-Zdrój możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button