Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zabłudów – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zabłudów określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zabłudów jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zabłudów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Zabłudów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę domu Zabłudów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym na drodze spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zabłudów kalkulowana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie masz adekwatną wycenę domu Zabłudów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Zabłudów przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Zabłudów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Zabłudów – porównanie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Zabłudów i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Zabłudów stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena nieruchomości Zabłudów musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też całe dziesięć oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Zabłudów masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button