Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Biała – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Biała wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Biała jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Biała zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Biała.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Biała w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Biała kalkulowana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Biała, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Biała przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Biała, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Biała – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Biała a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Biała jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Biała musi posiadać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy każdą odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Biała masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button