Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jarocin – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jarocin określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jarocin jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jarocin mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Jarocin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Jarocin na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Jarocin kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna gdyż programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę domu Jarocin, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Jarocin ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Jarocin, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Jarocin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Jarocin a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Jarocin stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena nieruchomości Jarocin musi zawierać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Jarocin możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button