Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Maków Podhalański – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Maków Podhalański zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Maków Podhalański jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Maków Podhalański zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Maków Podhalański.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Maków Podhalański na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Maków Podhalański określana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania ceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domu Maków Podhalański, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Maków Podhalański prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Maków Podhalański, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i część właścicieli decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Maków Podhalański – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Maków Podhalański i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Maków Podhalański stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domów Maków Podhalański zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie dziesięć oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Maków Podhalański możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button