Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żmigród – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żmigród wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Żmigród jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Żmigród zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Żmigród.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Żmigród w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Żmigród określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania wartości mieszkania? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest właściwa bo aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Żmigród, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Żmigród prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Żmigród, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez eksperta i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Żmigród – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Żmigród a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Żmigród zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkań Żmigród musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Żmigród możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button