Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krotoszyn – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Krotoszyn zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Krotoszyn jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Krotoszyn uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Krotoszyn.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, aby dostać wycenę domu Krotoszyn w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Krotoszyn kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Krotoszyn, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Krotoszyn prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Krotoszyn, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Krotoszyn – przegląd ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Krotoszyn i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Krotoszyn stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Krotoszyn posiada jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Krotoszyn masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button