Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oborniki Śląskie – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Oborniki Śląskie wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oborniki Śląskie jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Oborniki Śląskie zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Różnice te są efektem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Oborniki Śląskie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Oborniki Śląskie w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Oborniki Śląskie ustalana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa gdyż programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę domu Oborniki Śląskie, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Oborniki Śląskie prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Oborniki Śląskie, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Oborniki Śląskie – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Oborniki Śląskie a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Oborniki Śląskie stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Oborniki Śląskie zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę domu Oborniki Śląskie możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button