Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kisielice – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Kisielice wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kisielice jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kisielice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kisielice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Kisielice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kisielice ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa z racji tego, że aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkań Kisielice, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Kisielice ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Kisielice, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Kisielice – przejrzenie ofert?

Inną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Kisielice a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Kisielice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domów Kisielice ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kisielice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button