Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pajęczno – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pajęczno określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pajęczno jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pajęczno mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Pajęczno.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Pajęczno w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pajęczno wyliczona jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Pajęczno, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Pajęczno ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Pajęczno, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Pajęczno – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Pajęczno a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Pajęczno jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena domu Pajęczno zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Pajęczno masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button