Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Cedynia – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Cedynia zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Cedynia jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Cedynia zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Cedynia.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Cedynia w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Cedynia ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości mieszkania? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domów Cedynia, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę nieruchomości Cedynia ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Cedynia, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Cedynia – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Cedynia i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Cedynia stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Cedynia musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Cedynia masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button