Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dynów – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dynów zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dynów jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dynów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Dynów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, żeby dostać wycenę domu Dynów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dynów wyliczona jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna gdyż programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas masz indywidualną wycenę mieszkań Dynów, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Dynów przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Dynów, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Dynów – analiza ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Dynów a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Dynów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Dynów musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy też całe dziesięć oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Dynów możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button