Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chocz – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chocz zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Chocz jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chocz mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Chocz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Chocz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Chocz określana jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny domu? Trzeba wiedzieć, że taka wycena domów nie zawsze jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkania Chocz, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Chocz sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Chocz, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Chocz – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Chocz a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Chocz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Chocz zawiera jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Chocz możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button