Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chociwel – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Chociwel zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Chociwel jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Chociwel zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele przystają na kwoty zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Chociwel.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Chociwel na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chociwel określana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę domów Chociwel, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę nieruchomości Chociwel sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Chociwel, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Chociwel – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacząco przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znacznie ograniczone bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Chociwel a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Chociwel jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Chociwel ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Chociwel możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button