Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Frampol – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Frampol zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Frampol jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Frampol zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Frampol.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Frampol na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Frampol wyliczona jest po analizie 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domów Frampol, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Frampol przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Frampol, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Frampol – przegląd ofert?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Frampol i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Frampol zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Frampol musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych kosztów z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Frampol możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button