Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Goleniów – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Goleniów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Goleniów jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Goleniów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Goleniów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Goleniów na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na drodze spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Goleniów określana jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest właściwa ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas masz indywidualną wycenę mieszkania Goleniów, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Goleniów prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Goleniów, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez biegłego i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz wcale pewności, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Goleniów – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Goleniów i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Goleniów zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Goleniów musi zawierać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Goleniów masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button