Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chocianów – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chocianów określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Chocianów jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chocianów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Chocianów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Chocianów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym na drodze spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Chocianów ustalana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest właściwa bo programy do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Chocianów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Chocianów ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Chocianów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Chocianów – przeanalizowanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Chocianów a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Chocianów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Chocianów zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Chocianów masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button