Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Osieczna – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Osieczna określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Osieczna jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Osieczna zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Osieczna.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Osieczna w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Osieczna określana jest na podstawie 10 różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Osieczna, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Osieczna ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Osieczna, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Osieczna – przejrzenie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Osieczna a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Osieczna stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Osieczna musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Osieczna masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button