Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bytom Odrzański – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Bytom Odrzański wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Bytom Odrzański jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Bytom Odrzański uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Bytom Odrzański.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Bytom Odrzański w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bytom Odrzański wyliczona jest po analizie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest rzetelna z uwagi na to, że narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkania Bytom Odrzański, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Bytom Odrzański prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Bytom Odrzański, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Bytom Odrzański – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Bytom Odrzański a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Bytom Odrzański jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Bytom Odrzański musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Bytom Odrzański masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button